Ми голяма си е играчката вярно . Обаче си е слаба и това 100 про не са реални 90 коне ами са 60 сигурно . Вчера ходих до Горна и в ония баир през Арбанаси направо си умря разни трошки ме режят както си искат няма никаква мощост иска 1 ва да слагам и като смъквам скоростите тей хърка,че незнам кога пак ще я съборя тая скоростна ! И за капак ме свърши газта на качица ,обръщам на бенз бях сипал преди това 10 л почна да хълца,препръдва и ме остави баш на кръговото в най големия трафик.Същата работа като предния път ходих зех ти въжето ще я дърпаме с един то минаха 30 мин докато се върна зъвартях и запали "куку е тая кола прави си кот си иска" ! Другия вариянт е 1.7 ие от 33 ама боклучивите скорости си остават така ! Ти ако имаш някой ден свободен може да разглобим оная скоростна да видим може ли да се измисли нещо , може да обърнем синхронизаторите,че трябва и съединител да се сменя отделя вече много много горе . Бе изобщо не знам вече ко да я правя ама хич не е добре мре и се на бабата :Д
Известие
Collapse
No announcement yet.
Смяна на двигател
Collapse
X
-
Ха така!
Информация от първа ръка!
Хрумна ми една идея!
Дай му парцала да ти измие колата, а за сметка на това го тури после в колата и си направете една екскурзия до Кюстендил.
Природа, стари бани...
А и ще му дам мотора от Алфи!
Ще му лепне, като песница на око!
И без това ми е жал да го гледам така да се скапва, а е много добър!На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
Интелектуален кръг БКАР.sigpic Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.
Comment
-
Същата играчка за същия двигател не си струва , виж питай тос със 145 тицата кви пари и търси ако е 1.7 16 в и само бръмчилото и скоростите продава ли . Боби ти със смяна на двигатели занимаваш ли се ? Опътете ме към някой който би могъл да свърши работата !Alfa Romeo 33 IMOLA 1.4 i.e. 90hp. 1351 cc. 93 г. (907A)
Comment
-
Първоначално публикувано от RaIDeR Покажи съобщениеБоби ти със смяна на двигатели занимаваш ли се ? Опътете ме към някой който би могъл да свърши работата !Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд
Comment
-
ами вземи я зареди тая кола с гориво, ти все на изпарения я караш, особено пък за арбанашкия баир трябва да имаш доволно количество газ пък и той не е мерило. аз го карам на 3-та с 60-70 и разхода май-май е 30-40 литра газчица нагоре по баира.точка
Comment
Comment